Zorlu Ortamlar

Machine Vision for Agriculture Solutions: MVTec Software

Tüm Koşullarda Konfor Geliştirme / İnşaat Sahalarındaki İş Zorluğunu Azaltma

Geniş ürün yelpazemiz, ergonomik ve sezgisel bir kabin deneyimi oluşturmanıza yardımcı olacak benzersiz özelleştirme imkanları sunar ve üretkenliği artırır.

Titreşimler, enkaz ve operatör yorgunluğu gibi belirli risk faktörlerinin ötesinde, iyi bir HMI, zorlu görevleri kolayca halledebilmeli ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmalıdır. Dahası, makine işlevlerini güvenli ve rahat bir şekilde etkinleştirmek için ergonomik olarak konumlandırılmış kontrollere sahip olmak esastır.

Bu ergonomik çözümlere olan ihtiyaç, joystick üzerinde bulunan kısayol düğmelerinin geliştirilmesinde, motor için başlat-durdur düğmelerinin yerleştirilmesinde, kazalara engel olmaya yardımcı olacak rocker anahtarlarında veya dokunmatik ekran monitörlerinde hızlı gezinmek için başparmak kollarının geliştirilmesinde görülebilir.

Endüstrinin önde gelen üreticilerine yardımcı olmak için, ATAKEL Electronics güçlü bir sektör uzmanlığı geliştirmiş ve şu anda pushbuttonlar, anahtarlar, göstergeler, kontrol panelleri ve joystick'lerle inşa edilen en gelişmiş HMI yelpazelerinden birini sunmaktadır.

Tarım, hassaslık ve yüksek verimlilik gerektiren zorlu bir ortamdır. Çiftçiler, sert koşullarda traktörlerde birçok saat geçirirler. Tarım makineleri üreticileri, sezgisel kontrollere ve azaltılmış operatör yorgunluğuna sahip makineler inşa etmelidir. Bu geliştirilmiş ergonomi ihtiyacının gelecekte, otonom araçların geliştirilmesi, direksiyon tekerleklerinin joystick'lerle değiştirilmesi ve kabinlerin dijitalleştirilmesi ile artması beklenmektedir.

ATAKEL Electronics eşsiz bir uzmanlık geliştirmiş ve sadece tasarım aşamalarında değil, aynı zamanda itme düğmeleri, anahtarlar, göstergeler, kontrol panelleri ve joystick'ler ile inşa edilen en geniş HMI çözümlerinden birini sunar.

Tipik uygulamalar arasında traktörler, hasat makineleri, kombineler, ilaçlama makineleri, ön yükleyiciler, çit kesiciler, orman makineleri, yem karıştırıcıları, çim biçme makineleri ve balya makineleri bulunmaktadır.

New software model to increase efficiency of equipment used in harsh  environment - EIT RawMaterials

Güvenilir ve Sağlam Ürünler

ATAKEL Electronics ürünleri en zorlu operasyonlara bile dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerimiz IP68 ve IP69K'ye kadar sızdırmaz ve aşırı şok, aşırı sıcaklık ve titreşime dayanıklıdır. İnşaat sahaları, sağlam joystick'ler, anahtarlar ve kontrol panelleri gerektiren çok zorlu ortamlardır. ATAKEL Electronics'in ürünlerinin dayanıklılığı ve kalitesi konusundaki ünü, mekanik ve elektrik mühendisliği alanındaki uzmanlığımızın, güçlü dikey entegrasyonun ve denenmiş ve test edilmiş üretim süreçlerinin bir sonucudur.

Geniş Ürün Yelpazesi

Anahtarlar ile joystick'ler arasında, marka yelpazemiz çoğu tarım makinesi uygulamasına adapte edilebilir ve özelleştirilebilir. Ürünlerimiz farklı şekillerde, malzemelerde, dokunsal etkilerde, montaj seçeneklerinde, sızdırmazlıkta, renklerde ve kutuplarda gelir.

Ergonomi ve Özelleştirmeye Odaklanma

Tüm inşaat makinelerinin aynı ihtiyaçları olmadığını anlıyoruz. Anahtarlar ile joystick'ler arasında, ürünlerimiz farklı dokunsal etkiler, montaj ve sızdırmazlık seçenekleri ile gelir; farklı şekillerde, boyutlarda, malzemelerde, renklerde ve kutuplarda; ama en önemlisi, en zorlu inşaat uygulamalarını karşılamak üzere özelleştirilebilirler. Ürünlerimiz farklı şekillerde, malzemelerde, dokunsal etkilerde, montaj seçeneklerinde, sızdırmazlıkta, renklerde ve kutuplarda gelir. Kabin deneyimi, birden fazla nedenle kritik bir şeydir. Bu nedenle, HMI uzmanlarımız düzenli olarak tarım makinesi profesyonelleriyle iletişim kurar, ihtiyaçlarını anlar ve daha ergonomik, özelleştirilmiş, daha güvenli ve güvenilir HMI çözümleri oluşturmak için yeni yollar bulmaya çalışır. İnovasyona olan taahhüdümüz, HMI'nın sınırlarını zorlamamıza yardımcı olur.

Çözüm Uzmanı

HMI uzmanlarımız düzenli olarak inşaat profesyonelleriyle iletişim kurar, ihtiyaçlarını anlar ve benzersiz, ergonomik, daha güvenli ve daha güvenilir HMI çözümleri oluşturmak için yeni yollar bulmaya çalışır. Biz yalnızca bir bileşen tedarikçisi değiliz; uzmanlığımız, en son teknolojileri kullanarak keskin kenarlı, kapsamlı HMI çözümleri sunmak için son teknolojileri kullanmamıza yardımcı olur.

Bize Yazın.

info@atakel.com

Bizi Arayın.

0 216 266 06 20

Atakel ELEKTRONİK Sanayi Ic ve Dis Ticaret Ltd. Sti.

Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Cad. No:3A Brandium Ataşehir Rezidans R5 Blok Kat:7 Daire:43 PK 34750 Ataşehir Istanbul Türkiye
+90 216 266 0620
info@atakel.com