Savunma ve Havacılık

Defense Industry Spare Parts - Jumbosan Machinery

Güvenilirlik için Savaşta Kanıtlanmış MIL Sınıfı İnsan Makine Arabirimleri (HMI)

Askeri uygulamalar, aşırı koşullar altında (sıcaklık, toz, su, yoğun şok, titreşim...) çalışabilen, saha deneyimi kanıtlanmış ve hatasız HMI'lar gerektirir. Lider savunma şirketleriyle işbirliği yaparak üst düzey deneyime sahip olan ATAKEL Electronics, askeri HMI çözümleri konusunda güçlü bir uzmanlık geliştirmiştir. Bugün ATAKEL Electronics, itme düğmeleri, anahtarlar, göstergeler, kontrol panelleri ve joystick'leri içeren geniş bir İnsan Makine Arabirimleri (HMI) yelpazesi sunmaktadır.

Tipik uygulamalar arasında askeri araçlar, ölçekleyiciler, tanklar, uzaktan silah sistemleri, duman atıcılar, karşı önlem sistemleri, insansız araçlar (UAV, UGV, ROV...), iletişim sistemleri, taktiksel radyolar, video gözetim ve optronik sistemler yer almaktadır.

Aerospace & defence | Morson Talent - The Recruitment Experts

Ürünlerimiz MIL QPL ve CECC onaylı 


İşte bu endüstri için üretilen anahtarlarımız ve itme düğmelerimiz, MIL-DTL-3950, MIL-DTL-83731 QPL, CECC 96400 ve CECC 96200 standartlarına ve sertifikasyonlarına uygunluk göstermektedir.

Özel Kontrol Paneli Uzmanlığı 


ATAKEL Electronics, MIL sınıfı elektronik ve yazılım ile entegre özel tasarım dayanıklı kontrol panelleri oluşturma konusunda eşsiz bir uzmanlığa sahiptir. Tasarım, onaylama ve test süreçlerimiz MIL-STD-810, MIL-STD-1472 ve MIL-STD-461 gibi askeri standartlara uyumludur.

Bize Yazın.

info@atakel.com

Bizi Arayın.

0 216 266 06 20

Atakel ELEKTRONİK Sanayi Ic ve Dis Ticaret Ltd. Sti.

Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Cad. No:3A Brandium Ataşehir Rezidans R5 Blok Kat:7 Daire:43 PK 34750 Ataşehir Istanbul Türkiye
+90 216 266 0620
info@atakel.com