Gündelik Kullanım

The best electric scooters of 2023

Görünümün altında her yönden sağlamlık bulunmaktadır.

Geniş yelpazemiz, özellikle halka açık ortamlar için tasarlanmış sağlam ve sezgisel HMI'ları içermektedir. Hem iç hem de dış mekanlarda yoğun kullanıma dayanabilen özel çözümler geliştirebiliriz.

Halka açık ortamda bulunan uygulamaların özgün HMI ihtiyaçları bulunmaktadır. Şirketler, kullanıcıların en iyi deneyimi yaşayacaklarından emin olmak için dayanıklı, sezgisel, şık ve özel çözümlere ihtiyaç duyarlar. Gündüz görünürlüğü, değişen hava koşullarına direnç, vandalizm ve kolay bakım gibi zorluklar bu endüstride güçlü bir şekilde göz önünde bulundurulur. Son olarak, genellikle yüksek düzeyde özelleştirme, markaların istedikleri kullanıcı deneyimini oluşturmak için özel yüz plakalarını uyarlamalarını sağlamak için beklenir.

ATAKEL Electronics, eşsiz bir uzmanlık geliştirmiştir ve sadece tasarım aşamalarında değil, aynı zamanda itme düğmeleri, anahtarlar, göstergeler, kontrol panelleri ve joystick'lerle inşa edilen güvenilir HMI çözümlerinin en geniş yelpazesini sunar. Tipik uygulamalar arasında satış makineleri, bina erişim kontrolleri, kapı giriş sistemleri, CCTV sistemleri, otopark bilet kioskları, ATM'ler, yangın alarm sistemleri ve demiryolu iletişim sistemleri bulunmaktadır.

Sağlam

Halka açık ortamlarda uygulama yapmanın özel zorluklar getirdiğini anlıyoruz. Zorlu hava koşullarına maruz kalma, vandalizm gibi etkenler, HMI'nızın adapte olması gerektiği anlamına gelir. Paslanmaz çelik veya alev geciktirici plastik gibi dayanıklı malzemelerin standart olarak kullanımı ve sağlam temas engelleme mekanizmaları, ürünlerimizin dayanıklılığını ve IK10'a kadar olan sağlamlığını sağlar.

Sezgisel

Halka açık ortamlarda bulunan uygulamaların mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için son derece sezgisel olması gerekir. ATAKEL Electronics, şirketlerin böyle deneyimler oluşturmasına yardımcı olacak ürünler tasarlar ve üretir. Ayrıca müşterilerimize özel HMI ile basit bir kullanıcı deneyimi oluşturmalarına yardımcı oluruz.

Özelleştirilmiş

Uygulamanın nasıl etkileşimde bulunduğu marka imajınızı etkiler. Bu nedenle her uygulama bir dereceye kadar özelleştirme gerektirir. ATAKEL Electronics, müşterilere benzersiz HMI özelleştirme yetenekleri sunar. Ürünlerimiz farklı şekillerde, malzemelerde, dokunsal etkilerde, montaj seçeneklerinde, sızdırmazlıkta, renklerde ve kutuplarda gelir.

Bize Yazın.

info@atakel.com

Bizi Arayın.

0 216 266 06 20

Atakel ELEKTRONİK Sanayi Ic ve Dis Ticaret Ltd. Sti.

Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Cad. No:3A Brandium Ataşehir Rezidans R5 Blok Kat:7 Daire:43 PK 34750 Ataşehir Istanbul Türkiye
+90 216 266 0620
info@atakel.com