Endüstriyel

Geniş standartlaştırılmış ve yenilikçi ürün yelpazemiz, güvenilir ve güvenli malzeme taşıma çözümleri oluşturmak isteyenler için eşsiz özelleştirme olanakları sunar.

Lojistik ekipmanlarının karmaşıklığı, yeni özelliklerin eklenmesiyle artmaya devam ediyor. İnsan-makine arayüzleri, operatör konforunu maksimize etmek, üretkenliği artırmak ve güvenlik risklerini azaltmak için daha ergonomik hale geliyor. Modern depolar ve inşaat sahaları, malzeme taşıma profesyonellerinin karşılaştığı yeni zorluklarla yüzleşmektedir. Endüstri liderlerinin uygulamalarını bu gerçeğe adapte etmelerine yardımcı olmak için APEM güçlü bir uzmanlık geliştirmiştir ve basmalı düğmeler, anahtarlar, göstergeler, kontrol panelleri ve joystick'ler de dahil olmak üzere İnsan Makine Arayüzlerinin geniş bir yelpazesini sunar.

Tipik uygulamalar arasında MEWP (mobil yükseltilen iş platformları), AWP (Hava Çalışma Platformları), makaslı platformlar, teleskopik bomlu platformlar, forkliftler, teleskopik yükleyiciler, vinçler, kancalı yükleyiciler, taşıma istifleyicileri ve radyo uzaktan kumandalar bulunur.

HOME PAGE : SERVICES : Machinery Safety Services : Turnkey Machine  Integration (TKMI) - EMEA Technology

Sağlam Ürünler

APEM ürünleri dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, mekanik ve elektrik mühendisliği konusundaki uzmanlığımız sayesinde sert çevrelere mükemmel bir şekilde entegre olur ve güçlü bir dikey organizasyon ve güçlü üretim süreçleriyle desteklenir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Anahtarlar ile joystick'ler arasında, marka standart ürün yelpazemiz çoğu malzeme taşıma uygulamasına adapte edilebilir ve özelleştirilebilir. Ürünlerimiz farklı şekillerde, malzemelerde, dokunsal etkilerde, montaj seçeneklerinde, sızdırmazlıkta, renklerde ve kutuplarda gelir.

İnovasyona Odaklanma

HMI uzmanlarımız düzenli olarak malzeme taşıma profesyonelleriyle iletişim kurar, ihtiyaçlarını anlar ve ergonomik, daha güvenli ve daha güvenilir HMI çözümleri oluşturmanın yeni yollarını bulmaya çalışır. İnovasyona olan taahhüdümüz, malzeme taşıma alanında HMI'nın sınırlarını zorlamamıza yardımcı olur.

Bize Yazın.

info@atakel.com

Bizi Arayın.

0 216 266 06 20

Atakel ELEKTRONİK Sanayi Ic ve Dis Ticaret Ltd. Sti.

Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Cad. No:3A Brandium Ataşehir Rezidans R5 Blok Kat:7 Daire:43 PK 34750 Ataşehir Istanbul Türkiye
+90 216 266 0620
info@atakel.com